Ключ до ефективної комунікації уряду із суспільством

Питання комунікації уряду із суспільством стає предметом уваги, коли йде мова про протидію російській військовій та інформаційній агресії, про реформи, про імплементацію Угоди про Асоціацію з ЄС, чи про будь яке інше важливе для країни завдання. Ефективна комунікація уряду є незамінною умовою досягнення успіху в кожному з них.

Раз це настільки важливо, то немає іншого вибору, ніж попрацювати над налагодженням комунікації між урядом та суспільством. Зусиль можна не шкодувати, адже ситуація зараз виглядає приблизно отак:

One

Але що саме потрібно робити для системного налагодження комунікації уряду із суспільством?

Питання насправді непросте. Варіанти, що лежить на поверхні, виявлялись або точковими аспектами проблеми, або рухом не в той бік. Пошук відповіді на питання, що робити для налагодження комунікації уряду і суспільства, став предметом першого дослідження Аналітичної платформи “21 листопада”.

Дослідження включало 130 годин збору даних, 12 інтерв’ю, опрацювання близько 300 документів, 320 годин аналітичної роботи.

Задачею дослідження було з’ясувати як прийти до такого стану справ:

Two

 

В результаті дослідження був напрацьований алгоритм підвищення ефективності комунікації уряду із суспільством, який включає тридцять рекомендації та три умови. Швидко дізнатися цей алгоритм Ви можете із бріфу аналітичного документу. Детальні дані дослідження – із повного аналітичного документу

Завантажити бріф

Завантажити повний аналітичний документ

Policy paper in English

Brief in English